PUSTELNIA W MIEŚCIE

czyli pół dnia skupienia dla zabieganych, ze Słowem Bożym i w ciszy

„Pustelnia” – to nie tylko miejsce, lecz przestrzeń spotkania z Bogiem. Jej cechą nie jest to, „czego nie ma”, ale „Kto” jest. Zapraszamy studiujących i osoby pracujące, które czują się unoszeni nurtem życia do „zaciągnięcia hamulca”, zatrzymania się i wyciszenia w atmosferze modlitwy.

Owocem tego spotkania na pewno będzie: zbliżenie się do Pana Boga, głębsze poznanie siebie, wzrost wiary, rozwój osobisty, pokój serca, autentyczne odnowienie entuzjazmu i radość.

Zaletą tej propozycji jest to, że nie trzeba wyjeżdżać z Białegostoku, a więc łatwiej „znaleźć” czas.

Początek skupienia: 25 listopada (sobota), g. 11.00, a zakończenie o 17.00. Obowiązuje punktualność. Warunkiem uczest­nictwa jest za­rezerwowanie sobie miejsca (liczba miejsc jest ograniczona). Należy zabrać swoje Pismo św. ST i NT oraz kanapki na obiad dla siebie i jednej dodatkowo dla bliźniego. Herbata będzie dostępna na miej­scu.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje można uzyskać u prowadzącego skupienie o. Henryka Droździela SJ, ul. Południowa 31, Białystok, tel. 505 895 216, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wżchbiałystok.pl.

Dom Jezuitów przy ul. Południowej 31, w Białymstoku, na Osiedlu Kawaleryjskim.