MIŁY GOŚĆ NA SPOTKANIU

Pomimo dłuuuuuugiego weekendu (jak te nowotwory językowe wciskają się w nasz język), odbyło się w piątek po Bożym Ciele spotkanie wspólnoty „Magis”. Świadczy to o naszym pragnieniu, by być razem na modlitwie, na rekreacji, na wspólnym posiłku. Jak zwykle i tym razem tego ostatniego nie zabrakło. Hitem były dwa rodzaje ciasta: z rabarbarem i truskawkami. Czytelnicy wybaczą, że nie podejmiemy się opisu doznań cielesno - duchowych. Pan jak przychodzi to z całym bogactwem doznań.

Bardzo miłym akcentem była obecność na spotkaniu o. Wojciecha Żmudzińskiego SJ - naszego oddanego przyjaciela. Tym razem nie przybył w związku z jakimś organizowanym przez nas, czy dla nas eventem (znowu te obcojęzyczne wtrącenia), ale … dla odpoczynku.

Ponieważ jest niezwykłym człowiekiem, więc i dyskusja przy stole szybko stała się ożywiona. Ojciec interesował się naszą sytuacją, planami, działaniami.

Opowiadał o ostatnich swoich publikacjach, które na dniach się ukażą i innych, które już są w drukarni. Nazajutrz miał się ukazać jego artykuł o Eucharystii na portalu katolickim „Aleteia”. Warto tam zajrzeć.

Cieszyliśmy się ze spotkania. Z wzajemnością

WŻCH35Białystok

Białystok, 2.06.2018 r.