PODZIĘKOWANIE

Dziękuję  wszystkim -  członkom MAGNIFIKAT, za nasze miłe chwile podczas świętowania uroczystości związanych ze św. Ignacym Loyolą. Mam świadomość, że nie wszyscy mogliśmy uczestniczyć bezpośrednio, ale wyczuwało się  każdego  obecność -   zjednoczeni byliśmy przez modlitwę.

W szczególny sposób pragnę podziękować tym, którzy brali udział we Mszy świętej i przyczynili się do jej podniosłej oprawy, czy to była służba lektora, psalmisty czy ministranta.  Wszyscy oddaliśmy wyraz, jak ważny jest dla nas dzień 31 lipca.  Marzence Olendzkiej  dziękuję za przypilnowanie, kto ma podjąć się czytań. Danusi Djakonow za wprowadzenie do mszy św. i przybliżenie postaci św. Ignacego Loyoli. Irence Rybińskiej i Marzenie Łuniewskiej oraz Krzysztofowi Popławskiemu za uwiecznienie na zdjęciach tych wspaniałych chwil. Krzysztofowi należy się też osobne podziękowanie za przygotowanie treści dotyczącej  modlitwy wiernych.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tej radosnej agapy, przynosząc smakołyki i pogodny nastrój, pragnę powiedzieć z głębi serca - dzięki Wam, czas ten był  dobrym spotkaniem. 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM !!!! za modlitwę, za obecność.

 

                                                                                                               Sylwia Szliserman

           Białystok , 31 VII 2020r.                                                 Koordynator Lokalny WŻCh Magnificat