Przyjacielu!

Jeśli zainteresowała Cię nasza strona internetowa, to może masz pragnienie poznania nas bliżej aby dołączyć do Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego?

Jesteś tu mile widziany.

Organizujemy spotkania tzw. otwarte, to znaczy, że każdy może w nich uczestniczyć, warsztaty i szkolenia, rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym oraz spotykamy się w małych grupach formacyjnych opartych na duchowości św. Ignacego Loyoli. Dokładne terminy i szczegółowy program poznasz na tej stronie, jeśli będziesz częściej tu gościć, a gdybyś chciał o tym porozmawiać z naszym członkiem, to jest taka możliwość telefonicznie.

Zadzwoń do naszej koleżanki Jolanty Żero-Grochowskiej tel. komórkowy 606 522 047 (po godzinie 18).

Można z nami skontaktować się pocztą internetową:

 

Uwaga!
Wypełniając formularz zgłoszeniowy zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Administratora, którym jest Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Białymstoku, ul. Południowa 31, 15-341 Białystok, wzchbialystok[at]gmail.com (art. 7 ust. 1 pkt 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanego przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r). Powyższa zgoda zgodnie z art. 5 pkt 7 Dekretu może być cofnięta w każdym czasie.