Przyjacielu!

Jeśli zainteresowała Cię nasza strona internetowa, to może masz pragnienie poznania nas bliżej aby dołączyć do Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego?

Jesteś tu mile widziany.

Organizujemy spotkania tzw. otwarte, to znaczy, że każdy może w nich uczestniczyć, warsztaty i szkolenia, rekolekcje ignacjańskie w życiu codziennym oraz spotykamy się w małych grupach formacyjnych opartych na duchowości św. Ignacego Loyoli. Dokładne terminy i szczegółowy program poznasz na tej stronie, jeśli będziesz częściej tu gościć, a gdybyś chciał o tym porozmawiać z naszym członkiem, to jest taka możliwość. Zadzwoń/napisz e-maila do naszej koleżanki Sylwii Szliserman tel. komórkowy  607 215 549, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można z nami skontaktować się również poprzez formularz:

 

Uwaga!
Wypełniając formularz zgłoszeniowy zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych przez Administratora, którym jest Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Białymstoku, ul. Południowa 31, 15-341 Białystok, wzchbialystok[at]gmail.com (art. 7 ust. 1 pkt 1 Dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim wydanego przez Konferencję Episkopatu Polski w dniu 13 marca 2018 r). Powyższa zgoda zgodnie z art. 5 pkt 7 Dekretu może być cofnięta w każdym czasie.